Balkan [F.E.A.R.] Gaming

Ovaj forum je zatvoren , da bi ste se prebacili na novi forum Balkan [F.E.A.R.] Gaminga kliknite na adresu: www.balkan-fear-gaming.info

Join the forum, it's quick and easy

Balkan [F.E.A.R.] Gaming

Ovaj forum je zatvoren , da bi ste se prebacili na novi forum Balkan [F.E.A.R.] Gaminga kliknite na adresu: www.balkan-fear-gaming.info

Balkan [F.E.A.R.] Gaming

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Balkan [F.E.A.R.] Gaming

Oficijalni forum Balkan [F.E.A.R.] Gaming-a

Last matches

Clan News

Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS Bfgnew10
Banner klana

Napravljen je banner Balkan [F.E.A.R.] Gaminga
Banner je dimenzija 120:60 i
uradjen je kao banner naseg
foruma! Ovaj banner mozete
postovati na vas forum...

Click for more information

Anketa

Kako vam se svidja izgled foruma?
Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS I_vote_lcap67%Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS I_vote_rcap 67% [ 2 ]
Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS I_vote_lcap33%Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS I_vote_rcap 33% [ 1 ]
Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS I_vote_lcap0%Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS I_vote_rcap 0% [ 0 ]
Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS I_vote_lcap0%Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS I_vote_rcap 0% [ 0 ]
Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS I_vote_lcap0%Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS I_vote_rcap 0% [ 0 ]

Ukupno Glasova : 3

Ko je trenutno na forumu

Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema


[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 19 dana Ned Nov 19, 2023 6:42 pm

Zadnje teme

» Primedbe i kritike na rad foruma
Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS EmptyPon Avg 03, 2009 12:30 am od Gost

» Neka svako na zadnja dva slova nastavi drugu rijech !
Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS EmptyNed Maj 24, 2009 3:24 pm od .wardeN^

» Dobio sam 500.000 hiljada € na kladionici
Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS EmptySub Maj 23, 2009 2:59 pm od .::***RattleSnK***::.

» Ocenite awatar osobe iznad :))
Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS EmptySub Maj 23, 2009 2:29 pm od BHF $TR@$!|0

» Ocenite redovnost osobee iznad vas...
Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS EmptySub Maj 23, 2009 2:29 pm od BHF $TR@$!|0

» NMC banner
Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS EmptyPet Maj 22, 2009 7:00 pm od ***3XTR3M3***

» Ajde da brojimo do mnooooooooogooooooooooo :)))
Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS EmptyČet Maj 21, 2009 4:56 pm od P@nTa

» eoLithic best clan
Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS EmptySre Maj 20, 2009 10:05 pm od !.-

» Sta bi trebalo promeniti u awataru i potpisu?
Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS EmptyUto Maj 19, 2009 5:20 pm od P@nTa

» FEAR I NA FECEBOOKU!!!!
Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS EmptyPon Maj 18, 2009 10:23 pm od The Em0t10n^

» Virtus.pro
Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS EmptyPon Maj 18, 2009 6:50 pm od mt:s

» CS dedicated server
Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS EmptyPon Maj 18, 2009 1:53 pm od BHF $TR@$!|0

» Zahtevi za rad
Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS EmptyNed Maj 17, 2009 10:04 am od NemkeMSI

» *UnC vs. bFg
Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS EmptySub Maj 16, 2009 5:41 pm od ***3XTR3M3***

» CW petak 19h
Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS EmptyPet Maj 15, 2009 5:37 pm od ***3XTR3M3***


4 posters

    Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS

    NemkeMSI
    NemkeMSI
    Friend of [F.E.A.R]
    Friend of  [F.E.A.R]


    Broj poruka : 581
    Godina : 29
    Location : Zrenjanin;stadion JNA;cs 1.6 :)
    Datum upisa : 01.12.2008

    Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS Empty Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS

    Počalji od NemkeMSI Čet Dec 25, 2008 7:41 pm

    Postoje 2 nacina kako promjeniti muziku koja se cuje prilikom ulaska u counter.


    1.nacin (radi na nonsteamu 100 % ali za steam nisam siguran imo sam poteskoca pa sam koristio drugi nacin)
    U folderu vavle/cstrike/media imate file GAMESTARTup , uzmete svoj zeljeni Mp3 i napravite kopiju od njega, te mu promjenite ime u gamestartup i prekopirate ga u folder media navedenom gore ( pitace vas da li zelite prekopirati postojeci file gamestartup, kliknite yes ) ovjde napomena file mora biti obavezno u mp3 formatu

    2.isto uradite kao i u prvom slucaju ,odaberete omiljeni mp3 ,rename,alii ovaj put ga stavite u folder valve/cstrike/sound ,,zatim u folderu cstrike napravite "autoexec " (napravite tako sto otvorite novi .txt i spremite te ga pod imenom autoexec.cfg ,)i u njemu napiste play gamestartup.
    HF
    mt:s
    mt:s
    Friend of [F.E.A.R]
    Friend of  [F.E.A.R]


    Broj poruka : 360
    Godina : 31
    Location : Subotica
    Datum upisa : 17.01.2009

    Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS Empty Re: Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS

    Počalji od mt:s Uto Feb 24, 2009 5:00 pm

    nisam skontao,ovo je za one servere il obicno ono za kanter?? kad se normalno udje pa da ti svira neka mjuza?
    Ac3r
    Ac3r
    Public Admin
    Public Admin


    Broj poruka : 156
    Godina : 31
    Location : Subotica
    Datum upisa : 30.12.2008

    Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS Empty Re: Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS

    Počalji od Ac3r Sub Feb 28, 2009 3:30 pm

    NI JA BAS NISAM SKONTAO Sad
    CtrL^
    CtrL^
    Friend of [F.E.A.R]
    Friend of  [F.E.A.R]


    Broj poruka : 401
    Godina : 28
    Location : Novi Sad
    Datum upisa : 03.02.2009

    Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS Empty Re: Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS

    Počalji od CtrL^ Sub Feb 28, 2009 3:33 pm

    pa za kantere kad ulazis u igru dok si na onom meniju -.-
    mt:s
    mt:s
    Friend of [F.E.A.R]
    Friend of  [F.E.A.R]


    Broj poruka : 360
    Godina : 31
    Location : Subotica
    Datum upisa : 17.01.2009

    Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS Empty Re: Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS

    Počalji od mt:s Sub Feb 28, 2009 3:37 pm

    nisam uspeo,pogubio sam se skroz,nznm sta da radim.. jel moze neko bolje da mi objasni,plsssss Very Happy
    Ac3r
    Ac3r
    Public Admin
    Public Admin


    Broj poruka : 156
    Godina : 31
    Location : Subotica
    Datum upisa : 30.12.2008

    Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS Empty Re: Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS

    Počalji od Ac3r Sub Feb 28, 2009 3:56 pm

    mt:s ::nisam uspeo,pogubio sam se skroz,nznm sta da radim.. jel moze neko bolje da mi objasni,plsssss Very Happy


    sto si glup??? PA RADI KAO STI PISE!!!NIJE TESKO JBT!! hjeeee
    mt:s
    mt:s
    Friend of [F.E.A.R]
    Friend of  [F.E.A.R]


    Broj poruka : 360
    Godina : 31
    Location : Subotica
    Datum upisa : 17.01.2009

    Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS Empty Re: Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS

    Počalji od mt:s Sub Feb 28, 2009 3:59 pm

    pa jesi ti uspeo? pa radio sam tako i nesto mi nije htelo... :S

    Sponsored content


    Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS Empty Re: Namestite da wam swira muzika posto udjete u CS

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pon Maj 20, 2024 10:07 am